HEISSNER Potôčikové čerpadlo Aqua Craft Eco HFP2500-00, 2 200 l/h
Pre studničky v skale, potôčiky a filtračné systémy
€ 70,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- výkon čerpadla: 2 200 l/h
- max. výtlak: 1,7 m
- max. veľkosť prechádzajúcich nečistôt do: 4 mm
Popis
Filtračné a prúdové čerpadlo HEISSNER je vhodné pre studničky v skale, potôčiky a filtračné systémy. Môže byť inštalované pod vodou alebo na sucho a jeho prietok je možné presne nastaviť pomocou regulátora priamo na kryte. Okrem energeticky úspornej prevádzky sa čerpadlo môže pochváliť výnimočnou spoľahlivosťou a odolnosťou. Okrem toho ponúka plnú kompatibilitu so Smart Plug.
Rozmery (D x V x Š): 23 x 9 x 16 cm.
| Č. produktu: | XAP-CF-HFP2500-00 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4006873402282 |
| Č. výrobcu: | HFP2500-00 |
| Značka (výrobca): | HEISSNER |
| Pripojenie: | 3/4", G1 / 1" |
| Max. výtlak: | 1,7 m |
| Výkon (W): | 25 W |
| Vhodné pre teplotu: | max. -20 °C |
| Dĺžka kábla: | 10 m |
| Výkon čerpadla: | 2.200 l/h |