HEISSNER Potôčikové čerpadlo Aqua Craft Eco HFP7000-00, 7 000 l/h
Pre studničky v skale, potôčiky a filtračné systémy
€ 138,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- výkon čerpadla: 7 000 l/h
- max. výtlak: 5,5 m
- max. veľkosť prechádzajúcich nečistôt do: 10 mm
Popis
Filtračné a prúdové čerpadlo HEISSNER je vhodné pre studničky v skale, potôčiky a filtračné systémy. Môže byť inštalované pod vodou alebo na sucho a jeho prietok je možné presne nastaviť pomocou regulátora priamo na kryte. Okrem energeticky úspornej prevádzky sa čerpadlo môže pochváliť výnimočnou spoľahlivosťou a odolnosťou. Okrem toho ponúka plnú kompatibilitu so Smart Plug.
Rozmery (D x V x Š): 33 x 15 x 24 cm.
| Č. produktu: | XAP-CF-HFP7000-00 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4006873424994 |
| Č. výrobcu: | HFP7000-00 |
| Značka (výrobca): | HEISSNER |
| Pripojenie: | G1 / 1", 1 1/2'' |
| Max. výtlak: | 5,5 m |
| Výkon (W): | 65 W |
| Vhodné pre teplotu: | max. -20 °C |
| Dĺžka kábla: | 10 m |
| Výkon čerpadla: | 7.000 l/h |