KÄRCHER Vysokotlakový čistič K 2 Power Control
Kompaktný čistiaci prostriedok na bicykle, záhradný nábytok a malé plochy okolo domu
€ 101,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- plošný výkon: cca 20 m²/h
- tlak: max. 110 barov
- prietok: max. 360 l/h
Podobné produkty
Popis
Kärcher K 2 Power Control je praktické základné riešenie pre každého, kto chce občas odstrániť ľahké znečistenie. S tlakom do 110 barov, prietokom 360 l/h a plošným výkonom cca 20 m²/h je toto kompaktné zariadenie ideálne na bicykle, motorky, záhradné náradie, záhradný nábytok, balkóny, malé terasy, autá alebo odpadkové koše.
Aplikácia Kärcher Home & Garden vám poskytne užitočné tipy na použitie a rýchlo nájde správne nastavenie pre každý povrch. Úroveň tlaku je možné nastaviť priamo na nadstavci Click Vario Power - pre maximálnu kontrolu pri každej úlohe čistenia. Vďaka nízkej hmotnosti, 5 m vysokotlakovej hadici, systému Quick Connect a výškovo nastaviteľnej teleskopickej rukoväti možno čistič flexibilne používať a priestorovo úsporne skladovať - ideálny do domu a záhrady.
Vlastnosti
- Systém Quick Connect na strane stroja
- Použitie čistiaceho prostriedku: nasávanie
- Teleskopická rukoväť
- Integrovaný vodný filter
Obsah
- Vysokotlaková pištoľ: G 135 Q
- Nadstavec Vario Power Jet
- Rotačná tryska
- Vysokotlaková hadica 5 m
- Adaptér na pripojenie záhradnej hadice A3/4"
| Č. produktu: | XAP-KAE-1.673-600.0 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4054278604046 |
| Č. výrobcu: | 1.673-600.0 |
| Značka (výrobca): | KÄRCHER |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Pripojenie: | 3/4" |
| Max. prevádzkový tlak: | 110 bar |
| Maximálny prietok (l/h): | 360 |
| Max. plošný výkon (m²/h): | 20 |
| Max. vstupná teplota (°C): | 40 |
| Menovitý príkon (kW): | 1,4 |
| Pripojovací kábel (m): | 5 |