KÄRCHER Vysokotlakový čistič K 5 Comfort Premium Home
Výkonné čistenie terás, dlažieb, fasád a vozidiel
€ 439,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- plošný výkon: cca 40 m²/h
- tlak: max. 145 barov
- prietok: max. 500 l/h
Popis
S plošným výkonom 40 m²/h je tento model ideálny na stredne náročné čistenie okolo domu a záhrady. Tlak 145 barov a prietok až 500 l/h umožňujú dôkladné a kontrolované čistenie terás, dlažieb, fasád a vozidiel. Vodou chladený motor zabezpečuje konštantný výkon a je určený na pravidelné používanie.
Integrovaný hadicový bubon v kombinácii s 10 m hadicou PremiumFlex zvyšuje dosah a výrazne uľahčuje manipuláciu. Multifunkčný pracovný nadstavec 4 v 1 bez námahy prepína medzi 4 prúdmi otáčaním hlavy pracovného nadstavca a prispôsobuje sa tak rôznym čistiacim úlohám. Sada Home Kit obsahuje čistič povrchov T 5 na väčšie vonkajšie plochy, ako aj čistič kameňa a fasád, ktorý umožňuje rovnomerné čistenie ešte citlivých povrchov s minimálnym striekaním.
Vlastnosti
- Podržanie redukcie tlaku na spúšti pištole
- Integrovaný bubon na vysokotlakovú hadicu
- Systém Quick Connect na strane stroja
- Aplikácia čistiaceho prostriedku prostredníctvom: koncepcie čistiaceho prostriedku 2Way!Wash™
- Regulácia čistiaceho prostriedku pri aplikácii penovej trysky
- Teleskopická rukoväť
- Vodou chladený motor
- Materiál čerpadla: hliník
- Integrovaný vodný filter
- Odsávanie vody
- Úložný priestor na príslušenstvo na spotrebiči
- 2 háky na káble: s funkciou rýchleho odnímania
- Kolesá s mäkkým povrchom komponentov
Obsah
- Súprava pre domácnosť: čistič povrchov T 5, čistič kameňa a fasád, 3v1, 1 l
- Čistiaci prostriedok: RM 626 univerzálny čistiaci prostriedok, 1 liter
- Vysokotlaková pištoľ: G 180 Q COMFORT!Hold
- Multi-Jet tryska 4 v 1
- Vysokotlaková hadica Premium-Flex 10 m
- Adaptér na pripojenie záhradnej hadice A3/4"
| Č. produktu: | XAP-KAE-1.324-803.0 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4066529204608 |
| Č. výrobcu: | 1.324-803.0 |
| Značka (výrobca): | KÄRCHER |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Pripojenie: | 3/4" |
| Max. prevádzkový tlak: | 145 bar |
| Maximálny prietok (l/h): | 500 |
| Max. plošný výkon (m²/h): | 40 |
| Max. vstupná teplota (°C): | 40 |
| Menovitý príkon (kW): | 2,1 |
| Pripojovací kábel (m): | 5 |
Zloženie
< 5 % Neiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % Aniónové povrchovo aktívne látky, < 5 % Amfoterné povrchovo aktívne látky, Konzervačné látky (Sorbic Acid, Sodium pyrithione, Benzisothiazolinone), Vonné látky (Hexahydrohexamethyl cyclopentabenzopyran, Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes)
< 5 % Neiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % Amfoterné povrchovo aktívne látky, Vonné látky, Konzervačné látky (Sodium pyrithione, Benzisothiazolinone)