KÄRCHER Vysokotlakový čistič K 5 Comfort Premium
Výkonné čistenie terás, dlažieb, fasád a vozidiel
€ 378,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- plošný výkon: cca 40 m²/h
- tlak: max. 145 barov
- prietok: max. 500 l/h
Popis
S tlakom až 145 barov a maximálnym prietokom 500 l/h si tento model účinne a dôkladne poradí so stredne silnými nečistotami. Plošný výkon približne 40 m²/h ho predurčuje na čistenie terás, dlažieb, fasád a pravidelné čistenie vozidiel. Vodou chladený motor zaručuje stály výkon a dlhú životnosť aj pri náročnejších aplikáciách.
Integrovaný hadicový bubon s 10 m hadicou PremiumFlex umožňuje vysoký pracovný komfort a veľkú voľnosť pohybu. Vďaka tryske Multi Jet 4 v 1 možno priamo otáčaním zvoliť rôzne typy prúdu - bez výmeny trysiek. Pištoľ G 180 Q COMFORT Hold citeľne znižuje námahu potrebnú na prácu, zatiaľ čo systém Quick Connect umožňuje rýchle pripojenie hadice. Dodávaný univerzálny čistič poskytuje dodatočnú podporu pre odolné nečistoty v okolí domu a záhrady.
Vlastnosti
- Podržanie redukcie tlaku na spúšti pištole
- Integrovaný bubon na hadicu HD
- Systém Quick Connect na strane stroja
- Aplikácia čistiaceho prostriedku prostredníctvom: koncepcie čistiaceho prostriedku 2Way!Wash™
- Regulácia čistiaceho prostriedku pri aplikácii penovej trysky
- Teleskopická rukoväť
- Vodou chladený motor
- Materiál čerpadla: hliník
- Integrovaný vodný filter
- Odsávanie vody
- Úložný priestor na príslušenstvo na spotrebiči
- 2 háky na káble: s funkciou rýchleho odnímania
- Kolesá s mäkkým povrchom komponentov
Obsah
- Čistiaci prostriedok: RM 626 univerzálny čistiaci prostriedok, 1 l
- Vysokotlaková pištoľ: G 180 Q COMFORT!Hold
- Multi-Jet tryska 4 v 1
- Vysokotlaková hadica Premium-Flex 10 m
- Adaptér na pripojenie záhradnej hadice A3/4"
| Č. produktu: | XAP-KAE-1.324-800.0 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4066529156242 |
| Č. výrobcu: | 1.324-800.0 |
| Značka (výrobca): | KÄRCHER |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Pripojenie: | 3/4" |
| Max. prevádzkový tlak: | 145 bar |
| Maximálny prietok (l/h): | 500 |
| Max. plošný výkon (m²/h): | 40 |
| Max. vstupná teplota (°C): | 40 |
| Menovitý príkon (kW): | 2,1 |
| Pripojovací kábel (m): | 5 |
Zloženie
< 5 % Neiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % Amfoterné povrchovo aktívne látky, Vonné látky, Konzervačné látky (Sodium pyrithione, Benzisothiazolinone)