KÄRCHER Vysokotlakový čistič K 6 Comfort Premium
Výkonné čistenie áut, fasád, terás a dlažieb
€ 449,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- plošný výkon: cca 60 m²/h
- tlak: max. 160 barov
- prietok: max. 510 l/h
Popis
Tento model s plošným výkonom 50 m²/h zaujme dôkladným čistením áut, terás, dlažby a fasád. Vodou chladený motor zabezpečuje konštantný výkon aj pri pravidelnom a náročnom používaní. Pracovný tlak až 160 barov a maximálny prietok 510 l/h umožňujú efektívne odstrániť aj odolné nečistoty.
Integrovaný hadicový bubon s 10 m hadicou PremiumFlex ponúka vysoký komfort obsluhy a veľkú voľnosť pohybu. Vďaka systému Quick Connect možno hadicu rýchlo pripojiť, zatiaľ čo ergonomická pištoľ G 180 Q COMFORT!Hold™ výrazne uľahčuje dlhšie aplikácie. Vďaka multifunkčnému pracovnému nadstavcu 4 v 1 je možné prúd vody prispôsobiť akémukoľvek povrchu raz-dva otáčaním hlavice pracovného nadstavca so 4 rôznymi prúdmi. Aplikácia Kärcher Home & Garden poskytuje dodatočnú podporu s praktickými tipmi na aplikáciu pre optimálne výsledky čistenia v celom dome.
Funkcie
- Podržanie redukcie tlaku na spúšti pištole
- Integrovaný hadicový bubon HD
- Systém Quick Connect na strane stroja
- Aplikácia čistiaceho prostriedku prostredníctvom: koncepcie čistiaceho prostriedku 2Way!Wash™
- Regulácia čistiaceho prostriedku pri aplikácii penovej trysky
- Teleskopická rukoväť
- Vodou chladený motor
- Materiál čerpadla: hliník
- Integrovaný vodný filter
- Úložný priestor na príslušenstvo na spotrebiči
- 2 háky na káble: s funkciou rýchleho odnímania
- Kolesá s mäkkým povrchom komponentov
Obsah
- Čistiaci prostriedok: RM 626 univerzálny čistiaci prostriedok, 1 l
- Vysokotlaková pištoľ: G 180 Q COMFORT!Hold
- Multi-Jet tryska 4 v 1
- Vysokotlaková hadica Premium-Flex 10 m
- Adaptér na pripojenie záhradnej hadice A3/4"
| Č. produktu: | XAP-KAE-1.324-900.0 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4066529156303 |
| Č. výrobcu: | 1.324-900.0 |
| Značka (výrobca): | KÄRCHER |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Pripojenie: | 3/4" |
| Max. prevádzkový tlak: | 160 bar |
| Maximálny prietok (l/h): | 510 |
| Max. plošný výkon (m²/h): | 50 |
| Max. vstupná teplota (°C): | 40 |
| Menovitý príkon (kW): | 2,2 |
| Pripojovací kábel (m): | 5 |
Zloženie
< 5 % Neiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % Amfoterné povrchovo aktívne látky, Vonné látky, Konzervačné látky (Sodium pyrithione, Benzisothiazolinone)