KÄRCHER Vysokotlakový čistič K 7 Comfort Premium
Maximálny čistiaci výkon na autá, fasády, terasy a dlažby
€ 480,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- plošný výkon: cca 60 m²/h
- tlak: max. 180 barov
- prietok: max. 600 l/h
Popis
Tento špičkový prístroj bol navrhnutý na intenzívne čistenie áut, terás, spevnených plôch a fasád. S plošným výkonom až 60 m²/h, maximálnym tlakom 180 barov a prietokom až 600 l/h spoľahlivo a rýchlo odstraňuje aj odolné nečistoty. Vodou chladený motor je určený na časté používanie a zaručuje dlhú životnosť. Vďaka integrovanej multifunkčnej tryske 4 v 1 možno nastaviť rôzne vzory prúdu bez nutnosti výmeny trysiek. Vysokotlaková pištoľ so zníženým prítlakom umožňuje pohodlnú prácu aj pri dlhšom použití. Hadica PremiumFlex s dĺžkou 10 m na hadicovom bubne poskytuje vysokú mieru voľnosti pohybu, pričom čistiace prostriedky možno aplikovať cielene a efektívne. Vďaka tomu je prístroj ideálny pre veľké objekty a pravidelné, náročné čistiace práce.
Vlastnosti
- Redukcia prítlaku na strane pištole
- Integrovaný hadicový bubon HD
- Systém Quick Connect na strane stroja
- Aplikácia čistiaceho prostriedku prostredníctvom: koncepcie čistiaceho prostriedku 2Way!Wash™
- Regulácia čistiaceho prostriedku pri aplikácii penovej trysky
- Teleskopická rukoväť
- Integrované držadlo
- Vodou chladený motor
- Materiál čerpadla: hliník
- Integrovaný vodný filter
- Úložný priestor na príslušenstvo na zariadení
- 2 háky na káble: s funkciou rýchleho odnímania
- Kolesá s mäkkým povrchom komponentov
Obsah
- Čistiaci prostriedok: univerzálny čistiaci prostriedok RM 626, 1 liter
- Vysokotlaková pištoľ: G 180 Q COMFORT!Hold
- Multi-Jet tryska 4 v 1
- Vysokotlaková hadica Premium-Flex 10 m
- Adaptér na pripojenie záhradnej hadice A3/4"
| Č. produktu: | XAP-KAE-1.317-500.0 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4066529156310 |
| Č. výrobcu: | 1.317-500.0 |
| Značka (výrobca): | KÄRCHER |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Pripojenie: | 3/4" |
| Max. prevádzkový tlak: | 180 bar |
| Maximálny prietok (l/h): | 600 |
| Max. plošný výkon (m²/h): | 60 |
| Max. vstupná teplota (°C): | 60 |
| Menovitý príkon (kW): | 3 |
| Pripojovací kábel (m): | 5 |
Zloženie
< 5 % Neiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % Amfoterné povrchovo aktívne látky, Vonné látky, Konzervačné látky (Sodium pyrithione, Benzisothiazolinone)