KÄRCHER Vysokotlakový čistič K4 Comfort Premium
Účinné čistenie záhradného nábytku, terás, plotov a áut
€ 292,99
(vr. 23% DPH.
Vlastnosti
- plošný výkon: cca 30 m²/h
- tlak: max. 130 barov
- prietok: max. 420 l/h
Popis
S plošným výkonom približne 30 m²/h je zariadenie ideálne na pravidelné upratovanie okolo domu a záhrady. Záhradný nábytok, bicykle, záhradné náradie, kosačky alebo terasy možno spoľahlivo vyčistiť od stredne silných nečistôt. Vodou chladený motor zabezpečuje konštantný výkon pri opakovaných prácach, zatiaľ čo 8 m hadica PremiumFlex s integrovaným navijakom umožňuje pohodlnú manipuláciu.
S prietokom až 420 l/h dôkladne vyčistí aj príjazdové cesty, ploty alebo menšie plochy fasád. Multifunkčná tryska 4 v 1 umožňuje rýchle prepínanie medzi rôznymi typmi prúdu pomocou otočného pohybu. Vďaka systému Quick Connect je pripojenie hadice mimoriadne jednoduché. Premyslené riešenie skladovania a výsuvná teleskopická rukoväť poskytujú ďalšie pohodlie pri preprave a skladovaní.
Vlastnosti
- Podržanie redukcie tlaku na spúšti pištole
- Integrovaný bubon na hadicu HD
- Systém Quick Connect na strane stroja
- Aplikácia čistiaceho prostriedku prostredníctvom: koncepcie čistiaceho prostriedku 2Way!Wash™
- Regulácia čistiaceho prostriedku pri aplikácii penovej trysky
- Teleskopická rukoväť
- Vodou chladený motor
- Integrovaný vodný filter
- Hák na kábel
- Úložný priestor na príslušenstvo na stroji
- Kolesá s mäkkým povrchom komponentov
Obsah
- Čistiaci prostriedok: univerzálny čistiaci prostriedok RM 626, 1 l
- Vysokotlaková pištoľ: G 180 Q COMFORT!Hold
- Multi-Jet tryska 4 v 1
- Vysokotlaková hadica Premium-Flex 8 m
- Adaptér na pripojenie záhradnej hadice A3/4"
| Č. produktu: | XAP-KAE-1.324-750.0 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4066529156211 |
| Č. výrobcu: | 1.324-750.0 |
| Značka (výrobca): | KÄRCHER |
| Sieťové napätie: | 230 V |
| Pripojenie: | 3/4" |
| Max. prevádzkový tlak: | 130 bar |
| Maximálny prietok (l/h): | 420 |
| Max. plošný výkon (m²/h): | 30 |
| Max. vstupná teplota (°C): | 40 |
| Menovitý príkon (kW): | 1,8 |
| Pripojovací kábel (m): | 5 |
Zloženie
< 5 % Neiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % Amfoterné povrchovo aktívne látky, Vonné látky, Konzervačné látky (Sodium pyrithione, Benzisothiazolinone)