Oase Akváriová sada StyleLine 125, čierna
Kombinácia so skrinkou
€ 419,99
(Všetky ceny vr. DPH
Vlastnosti
- nízka údržba
- vr. vnútorného filtra a LED osvetlenia
- moderná a štýlová
Popis
Akvárium StyleLine je špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňalo požiadavky optimálneho chovu zvierat. Sklenené prvky sú vyrobené z kvalitne spracovaného bezpečnostného plaveného skla s leštenými sklenenými hranami. Panely v hornej a dolnej časti vylepšujú vzhľad a zakrývajú nevzhľadné vodné čiary alebo rôzne vrstvy substrátu.
Posuvný sklenený kryt je úplne odnímateľný a ľahko sa čistí. Rohový vnútorný filter zabezpečuje čistý výhľad na podmorský svet. Je tiež veľmi praktický, pretože filtračnú jednotku možno vybrať na čistenie, vďaka čomu je údržba akvária nekomplikovaná a šetrí čas.
Vlastnosti
- Nepriehľadný posuvný sklenený kryt nielen dobre vyzerá, ale je aj mimoriadne praktický a ľahko sa čistí
- Pohodlná inštalácia: jeden alebo dva výrezy na zadnej strane pre káble a hadice uľahčujú inštaláciu
- Čisté a dobre temperované: súčasťou je vnútorný filter BioPlus Thermo 200 s integrovaným regulačným ohrievačom
- Denné LED svetlo: osvetlenie je moderné a súčasné, vrátane súpravy LED osvetlenia Classic so 6500 kelvinmi
Základná skrinka na akvárium od spoločnosti OASE je štýlová a moderná a je k dispozícii v bielej a čiernej farbe. Keďže akváriové skrinky sú určené na mimoriadne vysoké zaťaženie, môžu sa použiť aj na iné účely.
Základná skrinka má funkciu push-to-open a nožičky s hliníkovým vzhľadom. Skrinka ponúka aj dostatok úložného priestoru a obsahuje poličku.
| Technické údaje | |
| Objem | 115 l |
| Rozmery akvária (D x Š x V) | 70 x 36 x 50 cm |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Rozmery vr. spodnej skrinky (D x Š x V) | 70 x 36 x 122 cm |
| Vr. vnútorného filtra s integrovaným regulačným ohrievačom | BioPlus Thermo 200 |
| Vr. osvetlenia | HighLine Classic LED Daylight 60 |
Táto sada obsahuje nasledujúce produkty:
| Č. produktu: | BL-OAS-73332 |
|---|---|
| Obsah: | 1 sada |
| Značka (výrobca): | Oase |
| Objem: | 80-120 l |
Napájacie pripojenie
Odporúčame
Podobné produkty
Recenzie našich zákazníkov
K dispozícii je recenzií v jazyku: slovenčina pre produkt: Oase Akváriová sada StyleLine 125
1 zákaznícka recenzia v iných jazykoch
| 5 hviezdičiek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hviezdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hviezdička | | 0 | (0%) |
1 hodnotenie
Nie sú aktuálne žiadne recenzie v jazyku: slovenčina. K dispozícii je 1 recenzia v iných jazykoch.
- Nie sú aktuálne žiadne recenzie.