Oase Akváriová sada StyleLine 175, čierna
Kombinácia so skrinkou
€ 499,99
(Všetky ceny vr. DPH
Vlastnosti
- nízka údržba
- vr. vnútorného filtra a LED osvetlenia
- moderná a štýlová
Popis
Akvárium StyleLine je špeciálne navrhnuté tak, aby spĺňalo požiadavky optimálneho chovu zvierat. Sklenené prvky sú vyrobené z kvalitne spracovaného bezpečnostného plaveného skla s leštenými sklenenými hranami. Panely v hornej a dolnej čast vylepšujú vzhľad a zakrývajú nevzhľadné vodné čiary alebo rôzne vrstvy substrátu.
Posuvný sklenený kryt je úplne odnímateľný a ľahko sa čistí. Rohový vnútorný filter zabezpečuje čistý výhľad na podmorský svet. Je tiež veľmi praktický, pretože filtračnú jednotku možno vybrať na čistenie, vďaka čomu je údržba akvária nekomplikovaná a šetrí čas.
Vlastnosti
- Nepriehľadný posuvný sklenený kryt nielen dobre vyzerá, ale je aj mimoriadne praktický a ľahko sa čistí
- Pohodlná inštalácia: jeden alebo dva výrezy na zadnej strane pre káble a hadice uľahčujú inštaláciu
- Čisté a dobre temperované: súčasťou je vnútorný filter BioPlus Thermo 200 s integrovaným regulačným ohrievačom
- Denné LED svetlo: osvetlenie je moderné a súčasné, vrátane súpravy LED osvetlenia s teplotou 6500 K
Základná skrinka na akvárium od spoločnosti OASE je štýlová a moderná a je k dispozícii v bielej a čiernej farbe. Je vhodná pre akvária s objemom do 175 litrov. Keďže akváriové skrinky sú určené na mimoriadne vysoké zaťaženie, skrinku možno použiť aj na iné účely.
Skrinka má funkciu push-to-open a nožičky s hliníkovým vzhľadom. Skrinka ponúka aj dostatok úložného priestoru a je vybavená policami.
| Technické údaje | |
| Objem | 160 l |
| Rozmery akvária (D x Š x V) | 80 x 40 x 55 cm |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Rozmery vr. spodnej skrinky (D x Š x V) | 80 x 40 x 132 cm |
| Vr. vnútorného filtra s integrovaným regulačným ohrievačom | BioPlus Thermo 200 |
| Vr. osvetlenia | HighLine Classic LED Daylight 70 |
Táto sada obsahuje nasledujúce produkty:
-
Akvárium StyleLine 175 od Oase
Pre čarovný podmorský svet!
Farba: čierna
- nízka údržba
- vr. vnútorného filtra a LED osvetlenia
- rozmery: 80 x 40 x 55 cm
| Č. produktu: | BL_OAS-78225 |
|---|---|
| Obsah: | 1 sada |
| Značka (výrobca): | Oase |
| Objem: | 120-200 l |
| Druhy: | ryby, bezstavovce |